04 خرداد 1397
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh pannel

سلامت افشان بهار طیور

نام واحد: سلامت افشان بهار طیور

عنوان ایده محوری: ساخت محصولات دفع آفات طیور

آدرس: قم- خیابان انقلاب- کوچه 41- پلاک15- واحد212

توضیح مختصر ایده محوری:

پرنده، انگل‌ها و کنه‌های خود را با خاکتنی و غلطیدن در خاک و گرفتن حمام آفتاب از بین می‌برد امّا این امکان از پرنده محبوس در قفس گرفته شده و چنین شرایطی محیط مناسبی برای رشد و زاد آوری بالای کنه‌ها و سایر انگل‌ها را فراهم می‌آورد. برای از بین بردن انگل شپشک به علت پوست سخت هیچ راهی جز استفاده از سموم شیمیایی وجود ندارد به این معنی که شپشک حتما باید سم را خورده تا پس از تأثیر سم بر روی ارگانیسم داخلی موجب نابودی آن گردد.

شرکت سلامت افشان بهار طیور طی تحقیقات گسترده، موفق به تولید آفت کشی برای مبارزه با شپشک شده که زیان‌های سایر سموم ضد انگل مرغ مانند سوزاننده سطوح در دسترس مرغ و بوی گیچ کننده و مسموم کننده را ندارد و علاوه به اینکه باعث تلفات در مرغ و افت تولید در تخم مرغ نمی‌شود، به علت نداشتن بو و رنگ باعث می‌گردد که انگل‌های مخفی در جاهای غیر قابل دسترس، به سطح  قابل دید آمده و منهدم گردند.

این شرکت علاوه بر تولید محلول ضد شپشک، موفق به ساخت دستگاه چندکاره‌ای شده که به کمک آن می‌توان مبارزه موفق‌تری علیه شپشک انجام داد. زدودن کود از دیاق زیر قفس، تکاننده کود پلاستیک کود ریز، مجهز به فرچه مخصوص تمیز کردن قفس و آبخوری، قابلیت اسپری گازوئیل و مواد نفتی با قابلیت کنترل حجم، اسپری مواد با پایه حلال آب و اسپری مولتی ویتامین‌ها، از قابلیت‌های این دستگاه است.

این مقاله را محبوب کنید

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان