03 ارديبهشت 1398
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

داده کاوان فکر سپید

 

 

 

 داده کاوان فکر سپید

نام واحد: داده کاوان فکر سپید

عنوان ایده محوری: شبکه اجتماعی کسب و کارها

شماره تماس:

تلفن ثابت: 37849082-025

آدرس: قم- خیابان انقلاب- کوچه 41- پلاک 15- مرکز رشد دانشگاه قم واحد 112

آدرس وب سایت: http://quantumsoft.ir/

پست الکترونیکی: این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید

شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام: quantumsoft_ir

توضیح مختصر ایده محوری:

شرکت داده کاوان فکرسپید در سال 1394 توسط سه نفر از دانشجویان موسسه آموزش عالی شهاب دانش با نام تیم نرم‌افزاری کوانتوم شروع به کار کرد و در سال 1395 با ارائه ایده شبکه اجتماعی کسب و کارها وارد مرکز رشد شد.

موتور جستجوی کسب و کارها، به افراد کمک می‌کند که یک کسب و کار خاص را جستجو کنند. افراد می‌توانند برای پیدا کردن کسب و کار و شغل مورد نظر خود از این سامانه استفاده کنند و در کم‌ترین زمان به هدف خود دست پیدا کنند.

بازار هدف شبکه کسب و کار همان طور که از اسم آن نمایان است در مرحله اول کسب و کارها هستند و در جایگاه بعدی مشتریان کسب و کارها که می‌خواهند از خدمات این کسب و کارها استفاده کنند. با توجه به این مسئله می‌توان نتیجه گرفت که بازار هدف این شرکت تمامی شهروندان را شامل می‌شود. این شرکت ابتدا شهر قم را به عنوان بازار هدف قرار داده و بعد، به سایر شهرها هم توسعه پیدا خواهد کرد.

مشتریان این شرکت همان صاحبان کسب و کارها هستند که از این سیستم برای تبلیغ و عرضه کالاهای خود استفاده می‌کنند. این شرکت از طریق ارائه پلن‌های تبلیغاتی متفاوت و متنوع، کسب و کار آن‌ها را تبلیغ و ترویج می‌کند و در قبال آن هزینه‌ای از صاحبان کسب و کار دریافت می‌کند.

 

این مقاله را محبوب کنید

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری جوملا
حامی پروژه ملی جوملا فارسی شرکت نوید ایرانیان