25 آبان 1397

حدیث روز

حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها):

رسول خدا (ص) به من گفت: اى فاطمه ! هر كه بر تو صلوات فرستد ، خداوند او را بيامرزد و به من ، در هر جاى بهشت باشم، ملحق گرداند.

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1396

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


کارگاه مقدماتی امکان سنجی طرح های صنعتی و آشنایی با نرم افزار کامفار

 کارگاه امکان سنجی طرح های صنعتی و آشنایی با نرم افزار کامفار

 

  • نرم افزار کامفار برای تجزیه تحلیل مالی و اقتصادی طرح های صنعتی، تولیدی و خدماتی بکار میرود. از آنجاکه تمام ایده هایی که باید به تولید برسند نیاز به تهیه گزارش امکانسنجی دارند، و تهیه گزارش امکانسنجی برای ارائه به نهاد های مربوطه برای تهیه مجوزها ضروری می باشد، آشنایی با چگونگی امکانسنجی طرح ها و بررسی مالی-اقتصادی آنها بسیار حائز اهمیت می باشد.

    پیش نیاز کار با نرم افزار کامفار، آشنایی کلی با چگونگی امکانسنجی طرح های صنعتی می باشد. به همین منظور در بخش اول این کارگاه مروری کلی خواهد شد بر چگونگی امکانسنجی طرح های صنعتی. این بخش، می تواند شرکت کنندگان را با این مقوله که داده های ورودی نرم افزار از کجا آمده اند آشنا کند. سپس در بخش دوم کارگاه به حل یک مثال واقعی صنعتی بصورت کامل پرداخته می شود. مثالی که حل خواهد شد یک طرح واقعی بسیار کامل و جامع از تولید یک ماده پتروشیمی خواهد بود تا شرکت کنندگان با تمام بخش های مورد نیاز نرم افزار آشنا شوند.

    علاقه مندان توجه داشته باشند، مطالبی که در بخش اول و دوم این کارگاه ارائه می شود بر اساس تولید یک محصول شیمیایی/پلیمری خواهد بود. ولی نوع استفاده از نرم افزار و مطالبی که ارائه خواهد شد به گونه ای خواهد بود که برای دیگر صنایع نیز قابل تعمیم و استفاده می باشد.

    جهت مشاهده کامل سرفصل ها می توانید به کانال تلگرام https://t.me/comfar_ir مراجعه فرمایید.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی چهارشنبه, 23 آبان 1397 .

By PLAVEB