04 خرداد 1397

حدیث روز

امام هادی علیه السلام:

کسی که خود را سبک مي شمارد ( احساس شخصیت اخلاقی ندارد)، از شر او در امان مباش .

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1395

amalkard-logo-3

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh pannel

دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (اکسپو)

دومین نمایشگاه توانمندی صادراتی جمهوری اسلامی ایران

 

اکسپو رویدادی است که هر پنج سال یکبار و هر بار در کشوری متفاوت برگزار می‌شود. این نمایشگاه پیشگاهی است برای نمایش گذشته، اکنون و آینده کشورها که در آن دستاوردهای اجتماعی، اقتصادی، علمی و پیشینه فرهنگی و دورنمای توسعه کشورها به نمایش گذاشته می‌شود.

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان در این زمینه،نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلام ایران در نظر دارد با برگزاری این نمایشگاه بستری مناسب را برای صادرات کالای ایرانی ایجاد کند. نمایشگاه ایران اکسپو درصدد است تا راه ارتباط گیری شرکتهای داخلی و خارجی کوتاه شود تا تولید کننده داخلی بتواند با هزینه کمتر، تولیدات خود را در جهت صادرات  افزایش دهد.

حضور شرکتهای دانش بنیان در این نمایشگاه باعث میشود تا بتوانند محصولات خود را در معرض دید بازدید کنندگان و تجار خارجی قرار دهند. شرکتها در گروه کالایی های مختلف مانند  محصولات کشاورزی،غذایی،دارویی،تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و..  در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. نمایشگاه ایران اکسپو 9-12 آبان ماه 96 در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار میشود. 

نمایشگاه ایران اکسپو برای شرکت های دانش بنیان جهت حضور در نمایشگاه توانمندی های صادارتی جمهوری اسلامی ایران تخفیف50 درصدی قرار داده است.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 .

By PLAVEB