03 بهمن 1397

حدیث روز

حضرت امیرالمومنین علی(علیه السلام):

«پیامبراکرم که صلوات خدا براو و خاندان پاکش باد،همیشه خوشرو ، خوش خلق و نرم خوی بود»

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1396

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


دومین جلسه کمیته راهبری مرکز توانمندسازی فاوا

 

دومین جلسه کمیته راهبری مرکز توانمندسازی فاوا در استان قم در تاریخ 1396/06/01 در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم برگزار گردید.

 

در این جلسه تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

-    گزارشی از نحوه عقد قرارداد مرکز رشد دانشگاه قم با مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا از سوی آقای مدبری ارائه شد و بندهای اجرایی قرارداد مذکور مرور گردید.

-    گزارشی از فعالیت‌ های انجام شده پس از عقد قرارداد مذکور و مقایسه فعالیت‌ های نماینده قم با سایر نمایندگی ‌های استانی توسط آقای شیخ ‌الاسلامی ارائه شد.

-    اجرای طرح ملی مشاوره تلفنی کسب و کار از طرف آقای هانی پیشنهاد شد.

-    پیشنهاد ایجاد موج خبری در سطح استان در خصوص ترغیب فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت ثبت نام در سامانه مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری فاوا از سوی آقای مدبری ارائه شد.

-    پیشنهاد برگزاری رویداد مشترک با اتاق بازرگانی با هدف طرح ایده‌های با قابلیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات از سوی فعالان و صاحبان ایده این حوزه از سوی آقای مدبری پیشنهاد شد.

-    به منظور تکمیل اعضای کمیته راهبری واحد استانی مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا، آقایان زارع متین و رضایی به عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه ‌های استان از سوی اعضا پیشنهاد و تأیید شد.

-    به منظور تکمیل اعضای کمیته راهبری واحد استانی مرکز توانمندسازی کسب و کارهای نوپای فاوا، آقای ایرانی به عنوان کارآفرین بخش خصوصی از سوی اعضا پیشنهاد و تأیید شد.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی شنبه, 22 دی 1397 .

By PLAVEB