27 مهر 1397

حدیث روز

حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام):

شما را به پرهیزگارى و ترس از خدا و ادامه تفكّر و اندیشه سفارش می کنم، زیرا كه تفكّر و اندیشه، پدر و مادر تمام خیرات است.

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1396

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


فرخوان پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

ربع رشیدی

 

پنجمین جشنواره و نمایشگاه ربع رشیدی

 

اولین جشنواره ایده تا کسب و کار در سال قبل به عنوان رویداد همزمان با نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی برگزار گردید دومین جشنواره ایده تا کسب و کار نیز با عنوان جدید ایده فناورانه در سال جاری با رویکردهای تخصصی (4 رویداد زیر به اضافه بخش سایر) زیر برگزار خواهد شد:

1- جشنواره بهترین طرح مرزبانی هوشمند

2- جشنواره بهترین طرح قابلیت اعتماد

3- استارت آپ اینترنت اشیا

4- استارت آپ ویکند الکترونیک خودرو

5- سایر

کلیه صاحبان ایده در زمینه های فوق الذکر که علاقمند به حضور می باشند با شرایط و ضوابط مربوط به هر رویداد می توانند از طریق سامانه www.rinotex.ir اقدام به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود نموده و ضمن ثبت اطلاعات شخصی و ایده خود (بر اساس شرایط و ضوابط مربوط به هر رویداد)، نسبت به استفاده از خدمات ارائه شده اقدام نمایند. بخش ایده فناورانه شامل کارگاه های آموزشی، سخنرانی، منتورینگ و جایزه نقدی خواهد بود که جزییات هر مورد متعاقبا از طریق سامانه نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است ایده ها پس از ارزیابی اولیه توسط کمیته داوری مجاز به حضور در نمایشگاه خواهند بود و از حضور ایده و طرح هایی که حداقل امتیاز را از کمیته دریافت ننمایند ممانعت به عمل خواهد آمد. ارزیابی بر اساس استانداردهای بین المللی و نظر خبرگی توسط صاحبنظران و اساتید دانشگاهی انجام خواهد شد. ثبت نام در بخش سایر، تعهدی برای برگزاری رویداد و حضور در این بخش برای دبیرخانه ایجاد نمی کند و صرفا اطلاعات در این بخش جمع آوری می شود و در صورتی که تعداد طرح ها به حد نصاب لازم در هر حوزه فناوری رسید (پس از بررسی توسط دبیرخانه و تصویب در شورای سیاست گذاری)، با اطلاع رسانی قبلی، بخش مجزایی پیش بینی و هزینه برگزاری این رویداد(حداقل هزینه) از متقاضیان دریافت خواهد شد.

هزینه ها :

1) هزینه ثبت نام به ازای هر طرح در این بخش مبلغ 600.000 ریال تعیین گردیده است. (شامل ثبت نام و ارزیابی، پذیرایی میان وعده و نهار)

2) پرداخت هزینه ثبت نام الزامی می باشد.

3) ثبت نام اولیه برای طرح هایی که در بخش سایر ثبت نام نمایند رایگان می باشد، در صورتی که تعداد طرح ها به حد نصاب لازم در هر حوزه فناوری رسید (پس از بررسی توسط دبیرخانه و تصویب در شورای سیاست گذاری)، هزینه برگزاری این رویداد(حداقل هزینه) از متقاضیان دریافت خواهد شد.

زمان ثبت نام : از 15 شهریورماه لغایت 10 آبان سال 1396

زمان برگزاری: از 20 لغایت 24 آبان سال 1396

وب سایت ثبت نام : www.rinotex.ir

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی دوشنبه, 23 مهر 1397 .

By PLAVEB