30 دی 1396

حدیث روز

حضرت امام جواد علیه السلام:

سه چيز از كارهاى نيكان است : انجام واجبات الهى ، ترك و دورى از گناهان ، مواظبت و رعايت مسائل و احكام دين .

 

سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

سال 96، سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1395

amalkard-logo-3

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh pannel

کسب مقام سومی شرکت همراه نویسان نوآور فدک از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم در رویداد فرصت هایی با پای پیاده (نوآوری در اربعین)

همراه فدک

 

 

برگزاری رویداد فرصت هایی با پای پیاده (نوآوری در اربعین) در آبان ماه 96

این رویداد برای دومین سال پیاپی است که شتابدهنده "شفق" با مشارکت ستاد اربعین و فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز)، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی، مجموعه ویراستاران، کانون فرهنگی تبلیغی زیتون و سایر مجموعه های همراه رویدادی خلاقانه را برگزار می کند.

فرصتهایی با پای پیاده (نوآوری در اربعین) رویدادی است نوآورانه، کارآفرینانه و استارتاپی که به آماده سازی محصولات، خلاقیت ها و نوآوری ها برای ارائه در پیاده روی اربعین امسال کمک می کند. این رویداد امسال در دو بخش افراد خلاق و همچنین مؤسسات، شرکت ها و استارتاپ های دارای محصول آماده یا نیمه آماده مرتبط با اربعین انجام گردید که به طراحی یا ارتقاء ایده ها و محصولات، زمینه سرمایه گذاری و تبلیغ این محصولات را فراهم نمود.

لازم به ذکر است در اختتامیه این رویداد چهار روزه، تیم دو نفره شرکت همراه نویسان نوآور فدک از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم که مشاور، طراح و تولیدکننده برنامه های اندرویدی وios می باشد، توانست مقام سوم را به خود اختصاص دهد. هم چنین از شرکت همراه فدک در پایان همایش با حضور مسئولان مربوطه با اهدای هدایا تقدیر به عمل آمد.

مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه قم برای این شرکت فناور و دانش بنیان و جناب آقای توکلی و سایر دوستانشان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی سه شنبه, 26 دی 1396 .

By PLAVEB