27 مهر 1397

حدیث روز

حضرت امام حسن(علیه السلام):


بین حقّ و باطل به اندازه چهار انگشت فاصله است، آنچه با چشمت بینى حقّ است و چه بسا با گوش خود سخن باطل بسیارى را بشنوى.

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1396

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


زون "صنایع خلاق و فرهنگی" پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

 

 

 135

زون «صنایع خلاق و فرهنگی» پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با تلاش‌های جهاددانشگاهی برپا شد و فناوران و صنعتگران بسیاری در حوزه «صنایع خلاق و فرهنگی» در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و تولیدات علمی خود را در معرض دیدگان عموم قرار دادند.

پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع‌رشیدی در منطقه آذربایجان‌شرقی با 21 زون تخصصی از 20 الی 24 آبان‌ماه برپا شد و برخی از طرح‌ها و فناوران به واسطه‌ی حضور در این نمایشگاه توانستند با سرمایه‌گذارانی ارتباط برقرار کرده و محصولات خود را در مسیر تجاری‌سازی هدایت کنند.

زون "صنایع خلاق و فرهنگی" نیز که با تلاش‌های جهاددانشگاهی برپا شده بود، پذیرای بسیاری از فناوران و جوانان مبتکری بود که با نبوغ و استعداد خود توانسته‌اند دانش را با مواد و ابزارهای مختلف تلفیق داده و محصولی نو ارائه دهند.

فاطمه سان کهن، مدیرعامل و مسئول غرفه‌ی "موسسه حقوقی دادپویان برنا" نیز در معرفی این غرفه گفت: این موسسه از سال 95 شروع به کار کرده و به شکل تخصصی در زمینه حقوق استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا فعالیت می کند؛ تنظیم قرارداد و مشاوره‌های قرارداد کسب و کار، ثبت شرکت در قالب‌های مختلف، ثبت برند، لوگو، پتنت، اختراع و سایر موارد همچون دعاوی حوزه کسب و کار و... در راستای خدمت به گروه‌های فناور و نوآور فعالیت می‌کند.

 نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی فرصت مناسبی فراهم کرد تا فناوران و نوآوران جوان بتوانند تولیدات خود را معرفی کرده و حتی برخی نیز بتوانند محصول خود را به تولید انبوه رسانده و تجاری‌سازی کنند؛ اما برپایی زون "صنایع خلاق و فرهنگی" نیز اقدام بسیار مبارکی بود که توسط جهاددانشگاهی انجام شد و به واسطه‌ی آن دانش‌آموختگان این حوزه نیز توانستند، تولیدات و دانش خود را به نمایش بگذارند.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مدیران ارشد استانی با تجلیل از برگزیدگان نمایشگاه در تبریز خاتمه یافت.

مرکز رشد برای این شرکت فناور دانش بنیان و سرکار خانم سان کهن به همراه سایر همکارانشان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی دوشنبه, 23 مهر 1397 .

By PLAVEB