27 مهر 1397

حدیث روز

حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها):

رسول خدا (ص) به من گفت: اى فاطمه ! هر كه بر تو صلوات فرستد ، خداوند او را بيامرزد و به من ، در هر جاى بهشت باشم، ملحق گرداند.

 

سال حمایت از کالای ایرانی

بنر شعار سال 97 : حمایت از کالای ایرانی

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1396

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


بازدید مدیرکل بهداشت عمومی دامپزشکی استان تهران از طرح های حوزه کنترل آنفولانزای پرندگان مرکز رشد

بازدید

 

بازدید مدیرکل بهداشت عمومی دامپزشکی استان تهران از طرح های حوزه کنترل آنفولانزای پرندگان مرکز رشددکتر حاجیلو مدیرکل محترم بهداشت عمومی دامپزشکی استان تهران در بازدیدی از مرکز رشد به بررسی طرح های حوزه کنترل آنفولانزای پرندگان شرکت سلامت افشان بهار طیور پرداختند.
شرکت سلامت افشان بهار طیور با مدیریت آقای جواد آل اسحاق، یکی از شرکت های فناور این مجموعه است که موفق به ارائه محصولی جدید با عنوان " دستگاه اسپری واکسن طیور به صورت مدولار برای ارتفاع، عرض، جهات و طبقات مختلف" شده است.
دستگاه یادشده که نتیجه سال ها تجربه ایشان در زمینه واکسیناسیون طیور می باشد، با گواهی ثبت اختراع به شماره 90640، موفق به دریافت تأئیدیه از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان شده و با موفقیت در مرغداری های مختلف مورد آزمون و استفاده قرار گرفته است.
در این جلسه ابتدا دکتر حاجیلو با بررسی طرح های شرکت به بررسی سوابق و پروژه های صورت گرفته در این حوزه در کشور پرداختند.با توجه به سهم ۲۰ درصدی قم از صنعت طیور کشور، ایشان توسعه طرح های نو در این حوزه را ضروری دانسته و نکاتی فنی درباره ویژگی طرح های قابل استفاده در مرغداری ها را بیان کردند.
در ادامه با بررسی ۴ طرح دستگاه اسپراتور خودکار طیور، محلول ضد شپشک گیاهی، سیستم پاک کردن تخم مرغ و دستگاه بسته بندی کود مرغی جلوگیری از گسترش آنفولانزای پرندگان مورد بررسی قرار گرفتند.
مقرر شد اقدامات مشخصی برای توسعه فناوری و تجاری سازی هر یک صورت گیرد. همچنین دکتر حاجیلو از آمادگی این دفتر برای کمک به دریافت مجوز ها و تاییدیه های لازم طرح های شرکت خبر دادند.
در این جلسه مهندس مدبری مدیر مرکز رشد گزارشی از وضعیت مرکز رشد و دکتر مرادی کارگزار فن بازار توضیحاتی از روند و وضعیت توسعه محصولات شرکت ارائه کردند.
همچنین طی بازدیدی از کارگاه شرکت، آقای آل اسحاق، به ارائه محصولات فعلی، سیر تکامل نمونه های ساخته شده و تست محصولات شرکت پرداختند.

مرکز رشد برای این شرکت فناور دانش بنیان و جناب آقای آل اسحاق و سایر دوستانشان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی دوشنبه, 23 مهر 1397 .

By PLAVEB