28 خرداد 1398

حدیث روز

امام محمد باقر علیه السلام:

هر که خوش نيت باشد ، روزي اش افزايش مي يابد .
 

 

سال رونق تولید

222222

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1397

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


مقاله برتر شرکت بهین فناوری مهراد

 

90-1 

اولین کنفرانس رتبه‌بندی و مدیریت ریسک اعتباری، به عنوان اولین و بزرگ‌ترین گردهمایی رتبه‌بندی اعتباری، رتبه‌بندی حاکمیت شرکتی و مدیریت ریسک اعتباری؛ توسط شرکت رتبه‌بندی پارس کیان و شرکت بورس اوراق بهادار، ۱۸مهر ۹۷ در مرکز اسناد ملی برگزار شد.

هدف این رویداد، هم‌فکری و ایجاد هم‌افزایی برای رتبه‌بندی اعتباری، رسیدن به مدل‌های بومی و کاهش هزینه‌های تامین مالی شرکت‌ها بود. رتبه‌بندی اعتباری یکی از مهمترین جایگزین‌های ضمانت تأمین مالی در جهان است که در کشور مغفول مانده است. در این کنفرانس متخصصان و صحنه گردانان اصلی این اکوسیستم (زیست بوم) از جمله مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق بازرگانی، صندوق ضمانت صادرات ایران، معاونت فناوری ریاست جمهوری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت‌های تامین سرمایه و ... حضور داشتند.

دکتر مهدی مرادی مدیرعامل شرکت بهین فناوری مهراد از شرکت‌های خدمات تخصصی مرکز رشد دانشگاه قم نیز با مقاله "مدل ارزش‌گذاری و رتبه‌بندی همزمان شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپی برای جذب سرمایه" در کنفرانس حضور داشتند. این مقاله از نگاه هیئت داوری و اجرایی کنفرانس، جزء سه مقاله برتر کنفرانس شناخته شد و فرصت سخنرانی در کنفرانس را یافت. با توجه به اهمیت رتبه‌بندی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ در پنل کنفرانس، این مقاله با استقبال چشمگیر مدعوین همراه بود.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی دوشنبه, 27 خرداد 1398 .

By PLAVEB