22 تیر 1399

حدیث روز

حضرت محمد مصطفی (ص):

تمام سخنان بنی آدم به ضرر و زیان او است و به نفع او نیست مگر در سه مورد : 1- سخنی که امر به معروف باشد. 2- سخنی که نهی از منکر باشد. 3- کلامی که ذکر و یاد خدا باشد.

 

سال جهش تولید

222222

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1397

gozaresh

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


شرکت مهرپویان داناگستر پارس

7

از شرکتهای مسقر در مرکز رشد دانشگاه قم :

عنوان محصول

جامه های آنلاین محتوا محور(Educational User Communities)

هدف

رشد و ارتقا و توسعه فردی افراد با حضور در جامعه ها و کلوپ های تشکیل شده از همراهان و همردیف هایشان، که این افراد مشابه یکدیگر، در یک فرایند هم افزایی، هم اندیشی و در نهایت هم آموزی با یکدیگر شریک شوند و به هدف نهایی خود برسند. نتیجه کلی این کار تشکیل جامعه های متخصص ایرانی و کمک به تامین نیروهای خبره و حرفه ای برای رشد و پیشرفت و تعالی کشور خواهد بود.

مشخصات محصول

ساخت و تشکیل جامه های کاربران (User Communities) در قالب سایت clubfa.ir و اپلیکیشن کلابفا؛ جامعه هایی که هرکدام دارای سه بخش آکادمی، کافه، و کلینیک هستند.

1-      آکادمی: ارائه محتوا های آموزشی به صورت ریز محتوای تدریجی (Micro Content) بر اساس نیاز ها و بازخورد های قدم به قدم افراد. در قالب: دوره اصلی، ریزدرس، نکته و ترفند، بررسی موردی، از من بپرس، و...

2-      کافه: تشکیل و نمایش یک محیط مجازی هدفمند برای حضور آنلاین کاربران، که در این محیط افراد در کنار هم از همراهی، هم اندیشی و هم آموزی بهره می برند و با یکدیگر پیش می روند.

3-      کلینیک: بخشی از هر کلوپ است که به ارائه راه حل ها و و پشتیبانی ها و ابزار یادگیری به افراد، و نیز کمک به آنها برای رسیدن به خواسته هایشان می پردارد. در قالب: پرسش و پاسخ، ارزیابی، مسیر پیشنهادی، مشاوره، کمک در اجرا، و...

مزیت رقابتی

1-      تشکیل جامعه ای از کاربران علاقه مند به یک حوزه آموزشی (Educational user communities) و دسترسی دادن به اکوسیستمی منحصر به فرد و پویا برای تعامل و رشد و پیشرفت به آنان.

2-      ارائه یک راه حل جامع (Total solution) به اعضای هرکلوپ، از آموزش تا همراهی و پیشتیبانی و ارائه راه حل و کمک در رسیدن عملی به نتیجه دلخواهشان.

 

 

www.Clubfa.ir

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی چهارشنبه, 18 تیر 1399 .

By PLAVEB