05 آذر 1399

حدیث روز

حضرت بقیه الله اعظم(ع):

ما در رعايت حال شما کوتاهی  نمی کنيم و ياد شما را از خطر نبرده ايم ، که اگر
جز اين بود گرفتاريها به شما روی می آورد و دشمنان شما را ريشه کن می کردند .
پس از خدا بترسيد و ما را پشتيبانی کنيد .

 

سال جهش تولید

222222

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1398

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun

paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

refah-pic3


شرکت یوتاب -مرکز رشد دانشگاه قم

22

 

از شرکت های رشد یافته مرکز رشد دانشگاه قم 

نام شرکت: سایت ساز و فروشگاه ساز یوتاب

 

عنوان محصول:سایت ساز و طراحی آنلاین سایت در یک دقیقه

 

هدف شرکت:

یوتاب وب در طول سال های فعالیت خود همواره به دنبال ارتقا و بهبود کیفیت سایت ها و افزودن امکانات مورد نیاز کاربران و اعضای خانواده یوتاب بوده است. یکی از اهداف مهم سایت ساز یوتاب ، حمایت از کسب و کار های نوپای ایرانی بوده و در همین راستا می کوشیم تا حد ممکن هزینه طراحی سایت را برای شما مناسب نماییم. آسان شدن و به صرفه نمودن هزینه طراحی سایت برای همه افراد، هدف اصلی شرکت طراحی سایت یوتاب است.

مشخصات محصول:

یوتاب ، سایت سازی بومی با زبان برنامه نویسی asp.net است که از پایه توسط مهندسین شرکت یوتاب نوشته شده است. سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب فول امکانات هستند و به راحتی به کاربران این اجازه را میدهد که کسب و کار خود را رونق دهند.

کاربرد:

طراحی سایت های مشابه و با روند یکسان، تکراری و زمان بر بود. همچنین هزینه های زیادی برای مشتریان به دنبال داشت. مهندسین طراحی سایت به دنبال راهی بودند تا نیازی نباشد هر بار از نو یک روند مشخص را تکرار کنند. از سوی دیگر کار کردن با cms های متن باز خارجی آن طور که باید حرفه ای نبود و ضعف های امنیتی بسیاری داشت. مشتریان هم معمولا برای ارتقا وب سایت خود هزینه نمی کردند، درحالی که بسیار ضروری بود.

در این میان کمبود یک سایت ساز و cms بومی و فارسی با امنیت بالا احساس می شد و این موجب شد ایده ی طراحی یوتاب شکل بگیرد. سایت سازی که آنلاین و سریع طراحی سایت را انجام دهد و هم این که کار کردن با آن برای کاربر مبتدی و فارسی زبان آسان باشد. در واقع این امکان را به مشتری بدهد که خود بتواند مدیریت وب سایت را به عهده بگیرد و هم اینکه زمان کاری شرکت صرف انجام کارها و روند های تکراری نشود و بتوان هزینه های طراحی سایت را به طرز قابل توجهی کاهش داد بدون اینکه کیفیت کار پایین بیاید

 

مزیت رقابتی:

بدون نیاز به دانش کدنویسی و برنامه بنویسی –پشتیبانی 24 ساعته –تهیه و تولید فیلم های آموزشی و تنوع در قالب و ظاهر سایت ها

ایمیل :

این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید

www.utabweb.net

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی چهارشنبه, 21 آبان 1399 .

By PLAVEB