28 خرداد 1398
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

نانو فناوران سبز

 

 

نام واحد: نانو فناوران سبز

عنوان ایده محوری: مشاوره و تولیدات فناوری نانو

توضیح مختصر ایده محوری:

ايده كسب و كار این شرکت، آموزش، مشاوره و تولید محصولات با فناوری نانو است. شرکت نانوفناوران سبز ماموریت دارد تا کلیه اطلاعات مورد نیاز جهت تبدیل شدن یک ایده (بارویکرد فناوری پیشرفته بالاخص فناوری نانو) به ارزش افزورده را در کلیه مراحل تامین کرده و مدیریت به وقوع پیوستن این مراحل را نیز به عهده بگیرد.

راهبرد شرکت نانوفناوران سبز استفاده از دو ابزار قدرتمند آموزش و مشاوره به صاحبان ایده، سرمایه و صنعت جهت جلب اعتماد و همچنین یافتن جایگاه لازم در جامعه و استحکام شرکت است. چشم انداز شرکت نانوفناوران سبز تبدیل شدن به بزرگترین مجموعه خصوصی منطقه که تامین کننده نیازهای حوزه فناوری نانو برای بیش از 100 صنعت بزرگ طی 20 سال آینده در کشور خواهد بود.

محصولات و خدمات این شرکت، نیازهای صنایعی در حوزه‌های نیازهای صنایع گوناگونی چون بهداشتی، دارو و درمان، هوا و فضا، نفت، صنایع فلزی، پلیمر و کامپوزیت، را تامین می‌کند.

این شرکت تا کنون بیش از 10 اختراع در حوزه فناوری نانو ثبت کرده است.

با توجه به سطح بالای فنی و علمی که شرکت از آن استفاده خواهد کرد، و همچنین دسترسی به متخصصین با تجربه، رقابت با آن مشکل خواهد بود.

شرکت‌های طرف تعامل دارای یک انتظار بسیار مهم و منطقی هستند و آن این است که در کمترین زمان به بیشترین سود برسند که البته تا کنون با استفاده از روش‌هایی که شرکت به کار می‌گیرد، به این انتظار پاسخ مطلوبی داده شده است.

این مقاله را محبوب کنید