28 خرداد 1398
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

ایده سازان تک پرداز کاوشگر

 

 

نام واحد: ايده سازان تك پرداز کاوشگر

عنوان ایده محوری: ساخت تاکسی متر هوشمند

توضیح مختصر ایده محوری:

فعالیت شرکت در زمینه طراحي و توليد بردهاي الكترونيكي و تابلوهاي روان مي باشد. ایده محوری شرکت که بابت آن در مرکز رشد دانشگاه قم پذیرش شده است، كليد برد ديجتالي و تاكسي متر با صفحه نمايشگر  می باشد.LCD

با توجه به اينكه اين محصول (تاكسي‌متر) نياز به تغييرات نسبتا به مقتضيات زمان دارد و چون اين محصول ديجيتالي است و امكان اين را دارد كه امكانات اضافي و مورد نياز را در آن جاي داد به همين دليل در صورت  پذيرش محصول مي‌توان آن‌را با تغييراتي كه بازار آن را مي‌طلبد تغيير داد و آن‌را با به روز كردن و با هزينه پايين‌تر روانه بازار كرد.

چون اين محصول با توجه به دارا بودن مدار الكترونيكي قابليت آن‌را دارد كه هر گونه امكاناتي را كه مورد تقاضاي مشتري است (با توجه به مقتضيات زمان) را برنامه‌نويسي و به توليد رساند و به همين علت داراي پتانسيل بالاي توليد و كسب درآمد مي‌باشد.

محصول توليدي اين شركت تاكسي‌متر مي‌باشد كه داراي امكانات و مزيت‌هايي نسبت به تاكسي‌مترهاي مشابه در بازار مي‌باشد. صفحه نمايشگر موجود در آن    lcd گرافيكي مي‌باشد كه در مقابل اشعه آفتاب و گرماي آن مقاومت دارد و هم چنين برنامه آن توسط ic  ميكرو پردازش و انتقال مي‌يابد.

عادلانه كردن نرخ محاسبه شده بر حسب مسافت پيموده شده و پايين آوردن ضريب خطا و همچنين پايين بودن قيمت تاكسي‌متر نسبت به تاكسي‌مترهاي مشابه، نیازی است که از جامعه رفع می‌کند.

این مقاله را محبوب کنید