28 خرداد 1398
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

ایوان رایان سیستم

ایوان رایان سیستم 

 

نام واحد: ایوان رایان سیستم

عنوان ایده محوری:  تولید و گسترش نرم‌افزارهای موبایل در بستر سیستم عامل‌های موبایل

شماره تماس:

 تلفن تماس تهران: ۲۲۱۹۱۰۰۱-021

تلفن تماس قم: ۳۷۸۳۵۹۰۸ -025

تلفن پشتیبانی خرید: ۰۹۱۲۳۹۷۷۱۹۳

آدرس: قم- خیابان انقلاب- کوچه 41- پلاک15

آدرس وب سایت: http://evegroup.net

نشانی الکترونیکی:  info-dar-evegroup.net

توضیح مختصر ایده محوری:

شرکت ایوان رایان سیستم در سال 1389 با هدف فعالیت در حوزه IT در شهر تهران ثبت و تشکیل گردید. فعالیتهای این شرکت در دو سال اول عمدتاً در حوزه‌های مرتبط با IT مشتمل بر تولید نرم‌افزار، پشتیبانی سخت‌افزاری و شبکه قرار میگیرند. از سال 1390 سرمایه‌گذاری فنی بر روی برنامه‌نویسی موبایل در دستور کار قرار گرفت و محصولاتی نیز در این راستا تولید و تحویل مشتریان گردید و در سال 1392 تحت حمایت مرکز رشد دانشگاه قم قرار گرفت.

نیازی که شرکت برطرف می‌کند شامل برآورده کردن نیازهای مرتبط با فناوری‌های نوین در حوزه IT در حوزه‌های عمومی و تخصصی از طریق تولید محصولات به‌روز و مطابق با نیازهای جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و به طور خاص در حوزه کاربردی تلفن همراه می‌باشد. عموم جامعه و اصناف و شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات مهندسی مشتریان محصولات این شرکت می‌باشند.

تمایز محصولات نرم افزاری این شرکت در مقایسه با سایر شرکت‌ها، استفاده از تکنولوژی موبایل می‌باشد که به سادگی قابل استفاده در بین طیف عام مخاطبان بدون نیاز به پیش‌زمینه قبلی از دانش کامپیوتر می‌باشد. در لحظه حاضر، بازار نرم‌افزارهای موبایل بازاری رو به گسترش و توسعه می‌باشد که کاربران بومی بدنبال استفاده هر چه بیشتر از نرم‌افزارهایی هستند که در این عرصه قابل بهره‌برداری و کاربردی باشند.

این مقاله را محبوب کنید