21 آذر 1397
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

نشست دورهمی دانشجویان با میهمانی دکتر رستمی

 

نشست دورهمی دانشجویان با میهمانی دکتر رستمی

 

نشست دورهمی دانشجویان با میهمانی دکتر رستمی

 

 

نشست دورهمی دانشجویان با میهمانی دکتر رستمی

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز رشددانشگاه قم:دومین جلسه دورهمی رو در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۶ در محل پردیس فناوری مرکز رشد دانشگاه قم با حضور آقای دکتر رستمی مدیرعامل شرکت کبسی برگزار گردید.

- جلسه با صحبتهای آقای دکتر رستمی مدیرعامل شرکت کبسی که جوانی ۳۰ ساله، فارغ التحصیل رشته مکانیک و فعال درحوزه فناوری اطلاعات بودند شروع گردید و جلسه بسیار خوبی شد. دوستان در مورد کبسی و مباحث کارآفرینی و استارتاپی سوالات زیادی پرسیدند و آقای رستمی هم به خوبی و به طور کامل نظراتشان را بیان فرمودند.

خلاصه صحبتهای جناب آقای دکتر رستمی:

رشته ای که می خوانید به کاری که در آینده انجام میدهید امکان دارد که هیچ ارتباطی نداشته باشد.

ما برای راه اندازی کبسی دو نفر بودیم که با هم شروع کردیم و روی اینکه چه کسی ایده را مطرح کرده هم هیچ حساسیتی نداشتیم و بر اساس آورده افراد نسبت به تقسیم سود با هم اقدام کردیم.

به نظرم ایده خیلی زیاد هست و اصلا ایده ارزش زیادی از کل کسب و کار را درتقسیم سود و منافع ندارد بلکه فعالیتها و اقداماتی که انجام میشود مهم است.

با چالشهای زیادی درگیر شدیم تا بتوانیم کبسی را فعال نماییم.

مهم اعتقاد به کار و استفاده از ظرفیت هم تیمی ها و شناسایی فرصتهای اطرافمان هست تا بتوانیم یک کسب و کار را به نتیجه برسانیم.

برای شروع کار سرمایه ای که گذاشتم یک ماشین شخصی خودم بود که فروختم و کار را استارت زدم.

بعد از اینکه کار شما راه میافتد اگر خوب باشد سرمایه گذارها خودشان به سراغ شما می آیند. اتفاقی که برای ما افتاد ، سرمایه گذاری با مبلغ ۶میلیارد تومان بخشی از سهام کبسی را خرید.

اگر کار استارتاپی میکنید مسیر بسیار ناهموار ولی شیرینی در پیش رو دارید. از وقتی که کبسی را راه اندازی کردیم تا الان ۱۲ بار دفتر ما پلمپ شده است.

در ادامه به درخواست دوستان، آقای رستمی گزارشی از وضعیت مالی کبسی ارایه کردند .

این مقاله را محبوب کنید


By PLAVEB