01 اسفند 1397
paz فن بازار منطقه ای استان قم amoozesh

شرکت فن آوران ماهان پروژه رصد

شرکت فن آوران ماهان پروژه رصد

 

 

شرکت فناوران رصد

 

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد دانشگاه قم ،جناب آقای مهندس علی اردولالو (شرکت فن آوران ماهان پروژه رصد) ،فوق لیسانس رشته الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی اراک یکی از فناوران مستقر در مرکز رشد دانشگاه قم، به مدت دو سال  می باشند.

مهندس اردولالو  فعالیتهای چهار ساله در مرکز الکترونیکی شهرک شکوهیه استان قم را در کارنامه درخشان خویش دارند.و سالهاست که پروژه های الکترونیک را برای سازمانهای مختلف انجام می دهند.

جناب آقای مهندس علی اردولالو رییس  (شرکت فن آوران ماهان پروژه رصد) دارای اختراعات گوناگون الکترونیکی می باشند که از جمله می توان به دستگاه :

1- جمر (مسدود کننده فرکانسهای موبایل) و میکروفون2-دستگاه آشکار ساز امواج موبایل و وای فای و همچنین تولید انواع دستگاههای صوتی و تصویری اشاره نمود.

 مهندس اردولالو  ازاین بابت که توانسته امورات روزه مره یک تیم 8 نفره را به خوبی اداره کند ،خود را فردی موافق می بیند.که همت و تلاش خود و دوستانش و همچنین حمایتهای معنوی خانواده محترمش باعث پیشرفت دوچندانش گردیده است.

بعضی از مشکلاتی که همکنون در مسیر رشد و شکوفایی بیشتر جناب آقای مهندس علی اردولالو رییس  (شرکت فن آوران ماهان پروژه رصد) دارد به شرح ذیل می باشد.

1-حمایت های مالی از سوی دولت نمی شویم و تا حد یک وام امام رضا (ع) خلاصه می شود.

2-از خدمات بیمه استفاده نمی کنیم و بیمه نیستیم .

3-ریسک بالای کاری داریم و در بعضی مواقع کارهایمان گاها به نتیجه نمی رسد و در نتیجه عواید مالی برایمان ندارد.

مهندس علی اردولالو در خصوص افراد تازه کار معتقدند که قبل از هر کاری باید طرح خویش را به درستی بررسی کنند و در خصوص کاربرد آن در بازار تحقیق کنند و سپس مشغول به انجام آن شوند.

  همچنین جناب آقای مهندس علی اردولالو رییس  (شرکت فن آوران ماهان پروژه رصد) ار دستگاههای حمایتی مانند مرکز رشد از بابت فراهم نمودن مکان مناسب جهت فعالیتهای علمی  ایشان تشکر و قدردانی نمودند.

آدرس سایت : www.rasad-co.ir

این مقاله را محبوب کنید


By PLAVEB