07 بهمن 1400

حدیث روز

حضرت امام هادی علیه السلام:

علماء و دانشمندانى كه به فرياد دوستان و پيروان ما برسند و از آن ها رفع مشكل نمايند، روز قيامت در حالى محشور مى شوند كه تاج درخشانى بر سر دارند و نور از آن ها مى درخشد.

 

سال تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

1400

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1399

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun


رونمایی انتخاب دستاورد شرکت فناور زیتون الکترونیک در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار سال 1399

51

 

افتخاری دیگر از  واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم


"منابع تغذیه سوئیچینگ هوشمند صنعتی” دستاورد واحد فناور مرکز رشد دانشگاه قم در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار رونمایی شد.

طبق گزارش روابط عمومی مرکز رشد دانشگاه قم: "منابع تغذیه سوئیچینگ هوشمند صنعتی” طرح فناورانه پژوهشگر و فناور مرکز رشد دانشگاه قم به عنوان یکی از ۸۹ طرح فناورانه برتر کشور در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار رونمایی شد.

منابع تغذیه سوئیچینگ، طرح شرکت فناور زیتون الکترونیک به مدیر عاملی آقای مهندس سیدمحسن حسینی از شرکت های فناور مرکز رشد دانشگاه قم می باشد.

در این طرح منابع تغذیه سوئيچینگ متعددی با توان های مختلف و مصارف گوناگون خانگی و صنعتی طراحی و ساخته شده است. این نکته حائز اهمیت است که دانشی بودن محصول منبع تغذیه سوئیچینگ سبب شده در صورتی که قطعه‌ای در بازار وجود نداشته باشد به راحتی بتوان قطعه دیگری را جایگزین نمود که همان کار قطعه قبلی را یا حتی بهتر از آن انجام دهد.

این شرکت به لطف خدا پس از چندین سال کار پژوهشی، علمی و عملیاتی توانسته محصولات متعددی را در زمینه منابع تغذیه سوئیچینگ ایرانی با نام تجاری زیتون الکترونیک، طراحی و تولید و روانه بازار کند تا خدمتی شایسته برای جامعه ایران اسلامی باشد.

 مرکز رشد دانشگاه قم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات این شرکت و همکاران محترمشان، آرزوی درخشش و توفیق روزافزون آنان را در تمام عرصه های علمی و فناوری خواستاراست.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی سه شنبه, 28 دی 1400 .