07 بهمن 1400

حدیث روز

امام جعفر صادق (ع) :

 چنان از خدا بترس كه گويا او را مي بيني و اگر تو او را نمي بيني او تو را مي بيند .

 

سال تولید پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

1400

گزارش عملکرد مرکز رشد در سال 1399

مرکز رشد دانشگاه قم در شبکه های اجتماعی

aparat logo_fa_color_black_1100x400

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان

qanun


رونمایی انتخاب دستاورد شرکت مایا هوشمند ایرانیان در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار سال 1399

مای هوم

افتخاری دیگر از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم


"طراحی و تولید سخت افزارهای الکترونیک مرتبط با هوشمندسازی ساختمان” دستاورد واحد فناور مرکز رشد دانشگاه قم در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار رونمایی شد.

طبق گزارش روابط عمومی مرکز رشد دانشگاه قم: "طراحی و تولید سخت افزارهای الکترونیک مرتبط با هوشمندسازی ساختمان” طرح فناورانه پژوهشگر و فناور مرکز رشد دانشگاه قم به عنوان یکی از ۸۹ طرح فناورانه برتر کشور در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار رونمایی شد.

خانه هوشمند، طرح شرکت مایا هوشمند ایرانیان به مدیر عاملی آقای مهندس محمد حسن محمدخانی از شرکت های فناور مرکز رشد دانشگاه قم می باشد.

مهم ترین تأثیر سیستم هوشمندسازی برای یک خانه کاهش مصرف انرژی به دلیل کنترل و مدیریت آسان تر وسایل و تجهیزات الکتریکی داخل خانه می باشد  البته این کاهش مصرف انرژی بایستی توسط سیستمی ایجاد شود که خود مقرون به صرفه باشد و توجیه اقتصادی داشته  باشد.

در حال حاضر یک سیستم هوشمندسازی مقرون به صرفه با کاربری آسان و پایدار نیاز مهمی در صنعت ساختمان سازی در کشور است. مقرون به صرفه بودن این سیستم در کنار کاربری آسان و پایدار آن، باعث فراگیرشدن استفاده از سیستم هوشمندسازی در ساختمان های در حال ساخت و یا ساخته شده می شود.

ویژگی های برترسیستم مای هوم:

1-رله وای فای

2- پنل دیواری

مرکز رشد دانشگاه قم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات این شرکت و همکاران محترمشان، آرزوی درخشش و توفیق روزافزون آنان را در تمام عرصه های علمی و فناوری خواستاراست.

این مقاله را محبوب کنید

آخرین بروزرسانی سه شنبه, 28 دی 1400 .