مرکز رشد و نوآوری دانشگاه قم

آینده ی صنعت و جامعه از مسیر نوآوری‌های دانش‌بنیان می‌گذرد و بی‌شک فکر و ایده‌های نو و آینده‌نگرانه مبتنی بر دانش روز در بستر دانشگاه متولد می‌شود.

در ادبيات كار آفريني، مراکز نوآوری و رشد در زمره زير ساخت‌هاي فني قرار مي‌گيرند و نهادها يا چارچوبهايي هستند كه براي پرورش يا ايجاد تیم ها و كسب و كارهاي كوچك تأسيس مي‌شوند. مركز رشد و نوآوری دانشگاه قم در راستای حمایت و شکوفایی توانایی و ایده ها، فضاي اداري و آزمايشگاهي همراه با خدمات حمايتي مختلف با حداقل هزينه را براي داشجویان جوان فراهم مي‌كند. در واقع این مرکز ارائه كننده فضا، خدمات حمايتي و تجهيزات مشترك براي افراد و تیم ها هستند تا بتوانند كارآفرينان و شركتهاي كوچك را در مسیر پیشرفت و دستیابی به اهدافشان ياري نمايند.

0 +
درخواست پذیرش
0 +
شرکت های مستقر
0 +
دانش بنیان ها
0 +
اشتغال زایی

مرکز رشد دانشگاه قم با اهداف: ايجاد شركت‌هاي خصوصي نوپا توسط دانش‌آموختگان دانشگاهي، تجاري‌سازي علوم و تحقيقات دانشگاهي، ايجاد اشتغال و برانگيختن روحيه خودباوري در دانشجويان و كاربردي­كردن علوم دانشگاهي در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد و با پذیرش اولین هسته فناور در بهار ۱۳۸۵ آغاز به فعالیت کرد.

این مرکز، طی سال‌های فعالیت خود، با فراهم آوردن امکانات اولیه مورد نیاز برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوپا از قبیل فضای کاری، خدمات اداری اشتراکی، تسهیلات مالی قرض‌الحسنه، آموزش و مشاوره و خدمات برندی، شرایطی را برای جوانان دانش‌آموخته و تحصیل‌کرده و با انگیزه استان فراهم کرده تا بتوانند در محیطی امن و حمایتی، امکان تجاری‌سازی دستاوردهای دانشی و فناورانه خود را آزموده و سال‌های اولیه بحرانی کسب‌وکار نوپای خود را با سهولت بیشتری طی کنند.

اهداف و خدمات

خدمات مرکز رشد و نوآوری

با ما از قطار پیشرفت جا نمی مانید ...

ایده پردازی

در کنار ما از ایده پردازی و مطرح کردن آن نترسید ...

تیم سازی

به تنهایی نمیشود مسیر پر فراز و نشیب موفقیت را طی کرد ...

منتورینگ و مشاوره

دانش و تجربه مشاوران و متخصصان را توشه راه خود داشته باشید...

دوره و آموزش

مهارت های کاربردی را یاد بگیرید تا مسیر پیش رویتان هموار تر شود ...

تامین مالی

در کنار ما از حمایت های مالی دولتی و سرمایه گذاری های خصوصی بهره مند شوید ...

فضا و دفاتر کار

با استفاده از امکانات ما، بدون دغدغه هزینه فضای کار، در مسیر کارآفرینی قدم بردارید ...

ریاست و کارکنان

سمیه فیضی

کارشناس اداری

وحید شیخ الاسلامی

معاونت مرکز

دکتر قاسم مختاری

ریاست مرکز

حسین جهانگیریان

کارشناس نظارت

معصومه کیانی

مسئول دفتر