مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه قم

Incubator of Qom University

«سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»

نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 9″”

به گزارش روابط عمومی رویداد، نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 9″ توسط گروه فناوری اطلاعات شریف  “Sharif ICT Group”و دانشگاه صنعتی شریف با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان نظام صنفی رایانه ای در تاریخ ۲۲ دی ماه ۱۴۰۱ و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری  برگزار خواهد شد.

هدف این رویداد انتقال تجربه و ارائه داستان های موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، بررسی چالش های پیش روی استارتاپ ها و ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب کار های نوین و خلاقانه، و بررسی دلایل عدم موفقیت در کسب و کار های نوپا خواهد بود.

جشنواره فناوری اطلاعات ، رویدادی یک روزه می باشد که در آن افراد سر شناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست های خود را در قالب سخنرانی های کوتاه برای مخاطبین به اشتراک میگذارند.
سخنرانی ها در ITWeekend الهام گرفته از سخنرانی های کنفرانس های TED انجام می شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس های اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته می شوند.

لازم به ذکر است هشت دوره پیشین این رویداد با سخنرانی حدود ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور پرشور علاقمندان به این حوزه در سال های ۱۳۹۵ تا کنون برگزار شده است که فیلم سخنرانی ها و گزارش کامل برگزاری  این رویدادها بر روی وبسایت رویداد به آدرس www.itweekend.ir  قرار گرفته است.

ثبت نام آغاز شده و تا ۱۵ دی ماه ادامه دارد. جهت ثبت نام به سایت جشنواره مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد (۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

پست های مرتبط